Zduńskowolski Festiwal Biegowy ZDJĘCIA, WYNIKI

redakcja
Zduńskowolski Festiwal Biegowy w Zduńskiej Woli. Była to pierwsza w naszym mieście okazja do przebiegnięcia półmaratonu.  W ramach tego wydarzenia były też bieg na dystansie 10 km i 5 km oraz bieg dla dzieci. Festiwal zgromadził na starcie ponad 500 osób w tym około 400 dorosłych pasjonatów biegania z terenu niemal całego województwa łódzkiego.
Zduńskowolski Festiwal Biegowy w Zduńskiej Woli. Była to pierwsza w naszym mieście okazja do przebiegnięcia półmaratonu. W ramach tego wydarzenia były też bieg na dystansie 10 km i 5 km oraz bieg dla dzieci. Festiwal zgromadził na starcie ponad 500 osób w tym około 400 dorosłych pasjonatów biegania z terenu niemal całego województwa łódzkiego. mat. organizatorów

Zduńskowolski Festiwal Biegowy zorganizowały dzisiaj, 23 marca klub Rajsport Active, zduńskowolskie starostwo i MOSiR Zduńska Wola. Zawodnicy mieli start i metę przy ul. Dolnej, przy zduńskowolskim PMOS.
Zawodnicy startujący w półmaratonie biegli do Strońska i z powrotem.
Półmaraton wygrał Przemysław Majda z klubu Baszta Wyszyn , który pokonał trasę w czasie 1:22:10.
Kolejni byli: Sebastian Koniarski z Radomska (1:24:09) oraz Maciej Ruta z Łodzi (1:24:35).
Wśród kobiet zwyciężyła sieradzanka Katarzyna Radzicka (1:34:16), która na metę wbiegła jako 13. zawodniczka. Kolejne dobiegły Anna Zalewska z BBL Zduńska Wola (1:37:50) i Paulina Karwasz z KS Sieradz Biega (1:43:22).
W biegu na 10 km zwyciężył Kamil Ogłoza z Sulejowa (35:21).Kolejni byli Adam Łukasiewicz z BBL Zduńska Wola (38:50) i Janusz Pietrasiak z Łodzi (39:12). W
Bieg na 5 km wygrał Kordian Skibińskii z 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia. Kolejni byli Kamil Goździk z Sędziejowic (17:35) i łodzianin Konrad Grzyb (18:11). Na tym dystansie wśród kobiet zwyciężyła Arleta Matysiak z Sędziejowic (19:14)
Wszystkie wyniki są TUTAJ
Zduńskowolski Festiwal Biegowy był jednym z elementów Powiatowego Jarmarku Wielkanocnego.