Warta wygrywa dzięki golom w doliczonym czasie gry! Działoszyn i Zawisza też górą

Warta wygrywa dzięki golowi w doliczonym czasie gry!
Warta wygrywa dzięki golowi w doliczonym czasie gry! Fot. Dariusz Piekarczyk
Szaleństwo! Warta wygrywa dzięki golowi w doliczonym czasie gry! W meczu drugiej kolejki rundy wiosennej Warta Sieradz pokonała na wyjeździe Pilicę Przedbórz 2:0 (0:0).

Szaleństwo! Warta wygrywa dzięki golom w doliczonym czasie gry!
Pierwszweg gola dla Warty strzelił, w doliczonym czasie gry drugiej połowy Bartosz Narożnik. Piłkarz wszedł na boisko w 86 minucie.Na 2:0 podwyższył Mariusz Zawodziński.
Warta Działoszyn wygrała za to w Radomsku z Mechanikiem 2:0 (1:0). Gole strzelili Łukasz Bąkowicz i Jakub Nagielski.
Zawisza Pajęczno pokonał PGE GKS II Bełchatów 2:1 (1:0). Gole dla gospodarzy: Jakub Juszczyk, Michał Wójcicki.