ULKS MOSiR wygrał w niedzielę z Trójką, ale nie awansował do II ligi

ULKS MOSiR walczy o II ligę
ULKS MOSiR walczy o II ligę Fot. Witold Marcinkowski
ULKS walczy o II ligę i gra z Dunajcem. Od piątku do niedzieli włącznie, w miejscowości Dobre (województwo kujawsko-pomorskie, powiat radziejowski) trwa finałowy turniej o awans do II ligi siatkówki mężczyzn. W turnieju udział bierze ULKS MOSiR Sieradz.

ULKS walczy o II ligę i gra z Dunajcem
Oprócz ULKS MOSiR Sieradz, gra także miejscowy Dragon Dobre, Trójka Mikołów i Dunajec Nowy Sącz. Właśnie z tym ostatnim zespołem sieradzanie grają w piątek. W sobotę za to ULKS MOSiR walczy z gospodarzami - Dragonem Dobre, Wcześniej Dunajec Nowy Sącz z który wczoraj pokonał naszą drużynę 3:2, wygrał z Trójką Mikołów także 3:2. W sobotę ULKS MOSiR przegrał z Dragonem Dobre 1:3, a w niedzielę pokonał Trójkę Mikołów i zajął w turnieju trzecie miejsce, nie awansując do II ligi.Jest jeszcze nadzieja, że w II lidze zwolnią się miejsca i wtedy można o takie miejsce zabiegać.

Niedziela:
ULKS MOSiR Sieradz - Trójka Mikołów 3:1 (25:14, 16:25, 25:17, 25:23).
Dragon Dobre - Dunajec Nowy Sącz (13).
Sobota:
Trójka Mikołów - Dunajec Nowy Sącz 2:3,
Dragon Dobre - Trójka Sieradz 3:1 (25:14, 14:25, 24:26 25:20)
1. set: 25:14 - Dragon wygrywa
2. set: 14:25 dla ULKS MOSiR
3. set: 24:26 przegrywamy
4. set:25: 20 dla Dragona i koniec meczu, gospodarze wygrywają 3:1. To koniec marzeń ULKS MOSiR o II lidze! Dziękujemy jednak za emocje.

Piątek:
Dragon Dobre - Trójka Mikołów 3:0,
ULKS MOSiR Sieradz - Dunajec Nowy Sącz (19).

19:19 - ale walka.
Wygrana w tym meczu, to połowa sukcesu, gdyby dziś udało się pokonać Dunajec, a jutro Dragon, to byłaby II liga.