Tak Warta wygrała w Kutnie 4:2 (FOTO))

Warta wygrywa w Kutnie
Warta wygrywa w Kutnie Fot. Tomasz Dębowski
Tak Warta wygrała w Kutnie 4:2. Warta Sieradz, po kapitalnym meczu, pokonała w sobotę w Kutnie tamtejszy MKS 4:2 (1:1). Biało-zieloni nadal są liderem trzecioligowej tabeli. Trenerem Warty jest Bogdan Jóźwiak.

Tak Warta wygrała w Kutnie 4:2

Sieradzanie pierwsi zdobyli gola w Kutnie. W 19 minucie bramkarza miejscowych, strzałem z rzutu karnego, pokonał Michał Stasiak. MKS wyrównał w 38 minucie po golu Michała Żółtowskiego, lecz w w 65 minucie było 2:1 dla sieradzan. Tym razem gola zdobył Piotr Kobierski. 83 minuta i 2:2. Gola strzelił Sylwester Płacheta. Ostatnie minuty meczu należały do Warty. Najpierw bramkarza "Miejskich" pokonał Michał Stasiak, a wynik meczu ustalił Przemysław Różycki.