Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Oto najpopularniejsi nauczyciele w Sieradzu i powiecie. To oni wygrali plebiscyt Nauczyciel na Medal 2023. ZDJĘCIA

REDAKCJA
W naszej galerii znajdziecie informacje o laureatach trzech pierwszych miejsc w powiatowych kategoriach oraz wojewódzkiej w kategorii dyrektor.
W naszej galerii znajdziecie informacje o laureatach trzech pierwszych miejsc w powiatowych kategoriach oraz wojewódzkiej w kategorii dyrektor. Nadesłane
Zakończyło się powiatowe głosowanie w plebiscycie Nauczyciel na Medal 2023. Przedstawiamy laureatów w poszczególnych kategoriach: Nauczyciel Przedszkola, klas 0-III, klas IV-VIII oraz szkoły ponadpodstawowej. Teraz czas na głosowanie w etapie wojewódzkim. Wciąż trwa też głosowanie w kategorii dyrektor, sprawdzamy, jak idzie szefom placówek z naszego powiatu.

Oto najpopularniejsi nauczyciele w Sieradzu i powiecie

Trwa kolejna edycja największego w Polsce plebiscytu edukacyjnego! Zaszczytne tytuły przyznano już w każdym powiecie, później przyjdzie czas na etap wojewódzki, a następnie w skali całego kraju. Laureatów wyłoni głosowanie prowadzone na każdym szczeblu edukacji - od przedszkola aż po wyższą uczelnię. Nagrodzeni zostaną nie tylko nauczyciele, lecz także placówki edukacyjne i ich dyrektorzy. Podobnie jak w poprzedniej edycji, plebiscyt zakończy uroczysta gala na Zamku Królewskim w Warszawie.

Jak co roku nie zabraknie jednak dobrze znanych elementów naszej akcji. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej wojewódzkiej gali, która odbędzie się w styczniu 2024 roku. Natomiast wiosną przyszłego roku przyjdzie czas na wielkie podsumowanie całego plebiscytu. Na ogólnopolską galę zostaną zaproszeni laureaci w każdej kategorii z każdego województwa. Odbędzie się ona w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie.

Głosowanie w etapie powiatowym zakończyło się w czwartek, 23 listopada. Oto najpopularniejsi nauczyciele w Sieradzu i powiecie sieradzkim**, przestawiamy zdobywców trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii:

Celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Szukamy nauczycieli z pasją, wyróżniających się serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami.
W przypadku nauczycieli przedszkola do wymienionych cech z pewnością trzeba dodać pełne ciepła i cierpliwości podejście do maluchów na początku ich oświatowej ścieżki oraz dobry kontakt z rodzicami dzieci.
Nagrodzimy także nauczycieli akademickich. Z pewnością warta docenienia jest ich umiejętność pełnego pasji i zaangażowania przekazywania wiedzy, wysoka kultura osobista i przyjazne, partnerskie podejście do studentów.
W osobnej kategorii, głosami naszych Czytelników, zostaną przyznane nagrody dla dyrektorów placówek oświatowych - szkół i przedszkoli. W tej wojewódzkiej kategorii też mamy przedstawicieli powiatu sieradzkiego...

W naszej galerii znajdziecie informacje o laureatach trzech pierwszych miejsc w powiatowych kategoriach oraz wojewódzkiej w kategorii dyrektor.

Oto najpopularniejsi nauczyciele w Sieradzu i powiecie. To o...

Więcej informacji o plebiscycie znajdziecie na stronie Dziennika Łódzkiego: PLEBISCYT EDUKACYJNY Głosowanie rozpoczęte! Zobacz, kto został nominowanych do nagrody

**

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na sieradz.naszemiasto.pl Nasze Miasto