Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Najtańsze domy do kupienia w Sieradzu i okolicach ZDJĘCIA

REDAKCJA STRONY DOM I NIERUCHOMOŚCI
Dom w miejscowości Brzeźnica - 339 000 zł

Szczegóły ogłoszenia
Powierzchnia: 87,25 m²
Ogrzewanie: węglowe
Powierzchnia działki: 1236 m²
Stan wykończenia: do zamieszkania
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Liczba pokoi: 3
Dom w miejscowości Brzeźnica - 339 000 zł Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia: 87,25 m² Ogrzewanie: węglowe Powierzchnia działki: 1236 m² Stan wykończenia: do zamieszkania Rodzaj zabudowy: wolnostojący Liczba pokoi: 3 otodom.pl
Oto najtańsze domy do kupienia w Sieradzu i okolicach, które ma w swoim katalogu serwis otodom.pl. Zobaczcie oferty ze stycznia 2024 roku.

Ceny domów w Sieradzu i okolicach wahają się od 250 do blisko 500 tys. zł. Na cenę metra kwadratowego (m2) nieruchomości wpływają różne czynniki, zależnie od lokalizacji, rodzaju nieruchomości i ogólnych warunków rynkowych. Oto kilka czynników, które mogą mieć wpływ na cenę m2:

  • Lokalizacja: Miejsce, w którym znajduje się nieruchomość, jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na cenę. Nieruchomości położone w atrakcyjnych, bezpiecznych, dobrze skomunikowanych dzielnicach zazwyczaj są droższe.
  • Rodzaj nieruchomości: Cena m2 może znacznie się różnić w zależności od rodzaju nieruchomości. Na przykład mieszkania mogą mieć inne ceny niż domy jednorodzinne, a ceny biur mogą się różnić od cen lokali handlowych.
  • Standard wykończenia: Wysoki standard wykończenia nieruchomości może podnieść cenę m2. Luksusowe wykończenia, nowoczesne udogodnienia i wysokiej jakości materiały zazwyczaj wpływają na cenę.
  • Stan techniczny: Nieruchomości w dobrym stanie technicznym, po remontach i regularnych aktualizacjach, zazwyczaj są droższe. Stan techniczny obejmuje zarówno strukturę budynku, jak i stan instalacji.
  • Infrastruktura: Dostępność do infrastruktury, takiej jak szkoły, sklepy, place zabaw, transport publiczny, może wpływać na cenę nieruchomości. Im lepsza infrastruktura w okolicy, tym większe prawdopodobieństwo wyższych cen.
  • Trendy rynkowe: Ogólne warunki rynkowe mają wpływ na ceny nieruchomości. W okresach wzrostu gospodarczego ceny mogą rosnąć, podczas gdy w okresach spowolnienia gospodarczego mogą spadać.
  • Podaż i popyt: Relacja pomiędzy podażą a popytem na rynku nieruchomości ma kluczowe znaczenie. W miejscach, gdzie popyt przewyższa podaż, ceny zazwyczaj rosną.
  • Polityka lokalna: Decyzje lokalnych władz, takie jak zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego, mogą wpływać na cenę m2.
  • Czynniki makroekonomiczne: Ogólne czynniki makroekonomiczne, takie jak stopy procentowe, inflacja i sytuacja na rynku pracy, również mogą mieć wpływ na ceny nieruchomości.

Oto najtańsze domy do kupienia w Sieradzu i okolicach (styczeń 2024):

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

echodnia.eu Targi Dom, Ogród i Ty w Targach Kielce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na sieradz.naszemiasto.pl Nasze Miasto