Frustracja kibiców! Warta przegrała z Mławą 0:2. Pożegnanie Miazka, pudło z karnego FOTO

Dariusz Piekarczyk
Warta przegrała z Mławianką
Warta przegrała z Mławianką Fot. Dariusz Piekarczyk
Fatalne, wstydliwe wręcz zakończenie sezonu wykonaniu piłkarzy Warty Sieradz. Trzecioligowcy udaną rundę wiosenną zakończyli dającą wiele do myślenia porażką na swoim stadionie z broniącą się przed spadkiem Mławianką Mława 0:2 (0:0)! Był to też pożegnalny mecz bramkarza Kamila Miazka, który w nowym sezonie będzie grał w Starze Starachowice, także trzecioligowej drużynie prowadzonej przez Przemysława Cecherza, byłego szkoleniowca sieradzan.

Pierwsza połowa meczu należała do sieradzan, którzy spokojnie powinni prowadzić. Najlepszą sytuacją na gola zmarnował Szymon Pietrzak, który huknął potężnie z rzutu karnego, ale trafił w poprzeczkę. Piłkarz nie ma jeszcze na koncie gola w III lidze.

Sieradzanie kończyli mecz w osłabieniu, bowiem w 86 minucie czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Michał Iwankiewicz.

Warta Sieradz - Mławianka Mława 0:2 (0:0)
0:1 - Kacper Zielski (58)
0:2 - Mateusz Markowicz (86)