Dramatyczny mecz w "Dziesiątce". MOSiR Sieradz kontra Caro Opoczno(FOTO)

Dariusz Piekarczyk
MOSiR Sieradz kontra Caro Opoczno
MOSiR Sieradz kontra Caro Opoczno Fot. Dariusz Piekarczyk
Dramatyczny mecz w "Dziesiątce". MOSiR Sieradz kontra Caro Opoczno. Niezwykle dramatyczny, trzymający w napięciu do ostatniej piłki mecz, obejrzeli w sobotni wieczór kibice, którzy przyszli w sobotni wieczór do hali szkoły Podstawowej nr 10.

Dramatyczny mecz w "Dziesiątce". MOSiR Sieradz kontra Caro Opoczno
To było spotkanie 15. kolejki grupy trzeciej II ligi. ULKS MOSiR Sieradz kontra Caro Team Opoczno.
W pierwszym secie gospodarze nie mieli nic do powiedzenia, Przegrali 12:25. Za to w drugiej partii bój na całego i wygrana MOSiR Sieradz 31:29. Trzecia partia dla Caro 25:23.Niesamowite emocje w secie czwartym. ULKS MOSiR prowadził 24:22, ale stracił trzy punkty z rzędu.Potem 26:25 dla miejscowych. W końcu remis 28:28 i ostatecznie miejscowi przegrywają 29:31.
ULKS MOSiR Sieradz - Caro Team Opoczno 1:3 (12:25, 31:29, 23:25, 29:31).
14 stycznia do Sieradza przyjeżdża Lechia Tomaszów Mazowiecki.Caro Team podejmuje Spałę II.