Derby dla "Juve"(ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
W niedzielę na stadionie w Warcie miejscowa Jutrzenka grała z Pogonią-Ekologiem Zduńska Wola. To był mecz 10. kolejki IV ligi centralnej. Oba zespoły grały na tym poziomie po raz pierwszy w historii. Na dodatek trenerem „Juve” jest zduńskowolanin Łukasz Masłowski. W drużynie gospodarzy gra też jego brat Maciej.

Mec zakończył się wynikiem 3:1 (1:1) dla Jutrzenki. Gospodarze objęli prowadzenie w 21 minucie po strzale głową Mateusza Maraszka. Trzy minuty później wyrównał Grzegorz Kaleta wykorzystując koszmarny błąd byłego reprezentanta Polski Pawła Kaczorowskiego. W 62 minucie drugi gol dla „Juve” – ponownie Mateusz Maraszek. W 83 minucie bramkarza Pogoni pokonał Robert Jarecki. To był wielki mecz Jutrzenki!