Tak gra Tubądzin Volley MOSiR Sieradz! Trzy sety i wygrana za 3 punkty z Wrześnią

Tubądzin Volley Sieradz
Tubądzin Volley Sieradz Fot. Tubądzin Volley Sieradz
W meczu 16 kolejki grupy pierwszej II ligi Tubądzin Volley MOSiR Sieradz pokonał w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 Krishome Września 3:0.

Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Krishome Września 3:0 (26:24, 25:17, 25:15).

Emocjonujący był zwłaszcza set pierwszy, w którym sieradzanie przegrywali już 20:24, ale ostatecznie triumfowali 26:24. W najbliższą sobotę (20 stycznia) Tubądzin zmierzy się we własnej hali ze Stilonem Gorzów (18).

Sieradzanie maja na koncie 31 punktów i zajmują trzecie miejsce w tabeli. Prowadzą Anioły Toruń (43), przed Wilkami Wilczyn (33).