Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Puchar Polski: MKS Zduńska Wola wyeliminował z gier Piasta Błaszki

[email protected]
W akcji Przemysław Pawłowski z MKS Zduńska Wola (niebieskie stroje)
W akcji Przemysław Pawłowski z MKS Zduńska Wola (niebieskie stroje) Ryszard Dullek
Niespodzianka w okręgowych rozgrywkach piłkarskiego Pucharu Polski. W drugiej rundzie spotkań MKS Zduńska Wola wyeliminował z gier Piasta Błaszki. Pokonał go wysoko, bo 4:0. Obie ekipy dzieli szczebel rozgrywek. Piast toczy boje w sieradzkiej klasie okręgowej. MKS to debiutant w sieradzkiej klasie A.

Zwycięzcę meczu, którego stawką był awans do trzeciej rundy okręgowych rozgrywek Pucharu Polski wyłoniła dogrywka. W regulaminowym czasie gry pojedynek pomiędzy MKS Zduńska Wola, a Piastem Błaszki zakończył się wynikiem 0:0.

Trzy gole w pięć minut

Gole, które zadecydowały o zwycięstwie MKS Zduńska Wola nad Piastem Błaszki padły w pierwszej części dogrywki. W odstępie pięciu minut podopieczni trenera Romualda Solarka strzelili trzy bramki. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Przemysław Pawłowski. Na 2:0 podwyższył Tomasz Ziółkowski, a na 3:0 Tomasz Bednarek. Wynik meczu na 4:0 dla MKS Zduńska Wola ustalił w drugiej części dogrywki Marcin Piotrowski.