Puchar Mediów dla Goł-Trans ze Złoczewa ZDJĘCIA

Puchar Mediów dla Goł-Trans ze Złoczewa
Puchar Mediów dla Goł-Trans ze Złoczewa Fot. UM Warta
W hali sportowej w Warcie rozegrano 22. Turniej Piłki Nożnej Amatorów o "Puchar Mediów". Zawody współorganizowali miejscowy magistrat oraz lokalna rozgłośnia radiowa Nasze Radio.

Zwycięzcą został Goł-Trans Złoczew, który wygrał w finale z ekipą Grajki Team 4:0. Na miejscu trzecim Scanfil Sieradz, dzięki zwycięstwu w decydującym spotkaniu z Białą 4:1.
Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Michał Goliński, który zdobył osiem bramek (taki sam dorobek miał Emilian Sulgan ze Scanfilu, ale jego drużyna była niżej sklasyfikowana). Najlepszym bramkarzem uznano Dawid Jadczak (Grajki