NA ŻYWO: KS Piaseczno - Warta Sieradz - bezbramkowy remis

Dariusz Piekarczyk
O godz. 17 na stadionie w Piasecznie rozpocznie się mecz 22. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Miejscowy KS (wicelider tabeli) podejmuje Wartę Sieradz (szóste miejsce). O przebiegu meczu informować będziemy na bieżąco.

Warta rozpoczęła mecz w składzie: Dawid Wnuk – Zaborowski, Markiewicz, Okpara, Gajewski – Mitek, Graczykowski, Tomasz Swędrowski, Pomianowski – Marcin Kobierski, Sebastian Ceglarz. Trener: Bogdan Jóźwiak.
Spotkanie sędziuje Grzegorz Dąbrowski (Siedlce). Na widowni około 300 kibiców.
10 minuta – bezbramkowy remis, mecz wyrównany, żadna z drużyn nie stworzyła sytuacji bramkowej
20 minuta – wynik bez zmian, żółta kartka dla Davida Okpary (Warta)
30 minuta – nie zmienia się wynik, gra mało ciekawa
33 minuta – mecz mało interesujący, ciekawych akcji jak na lekarstwo
34 minuta – obrońca Piaseczna zagrywa, we własnym polu karny, piłkę ręką, ale sędzia nie reaguje
45 minuta – wynik bez zmian

2. połowa
Warta rozpoczyna drugą część meczu bez zmian
60 minuta – na stadionie w Piasecznie ciągle bez goli
65 minuta – zmiana w Warcie. Za Sebastiana Ceglarza wchodzi Jacek Pieprzyk. To drugi mecz tego zawodnika wiosną. W środę wystąpił w Pucharze Polski z MKS Kutno.
70 minuta – wynik bez zmian – nadal 0:0
82 minuta – kapitalny strzał Łukasza Mitka, niestety piłka trafia w poprzeczkę
84 minuta – zmiana w Warcie. Za Tomasza Swędrowskiego wchodzi Tomasz Łopata
85 minuta – żółta karta dla bramkarza Warty Dawida Wnuka
88 minuta – kolejna zmiana w Warcie. Za Marcina Kobierskiego wchodzi Michał Stolarski
90 minuta – sędzia dolicza dwie minuty