III liga: Lechia traci gola w 90 minucie i przegrywa, triumf Zawiszy

Na środę zaplanowano mecze 16. kolejki (zaległa) III ligi łódzko-mazowieckiej.

Oto wyniki:
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:0 (1:0). Gola, w 90 minucie z rzutu karnego, strzelił Jarosław Łowicki.
Warta Sieradz - Zawisza Rzgów 0:3 (0:1). Gole: Dawid Sarafiński 2, Andrzej Chmielecki. Od 30 minuty Warta grała w osłabieniu. Czerwoną kartkę ujrzał bramkarz sieradzan Mateusz Zaniewski.
Włókniarz Zelów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (0:1). Gol dla Zelowa: Jakub Paprocki.
Orzeł Wierzbica - MKS Kutno 2:2 (0:0). Gole dla MKS: Dariusz Lipiński i Bartosz Kaczor. Ta druga bramka padła w doliczonym czasie gry.
Mazur Karczew - WKS Wieluń 2:2 (1:1). Gole dla WKS: Tomasz Kazimierowicz, Błażej Karasiak (rzut wolny).
Start Otwock - Omega Kleszczów 0:2 (0:1). Gole: Aleksander Ślęzak, Szymon Piotrowski.
Sokół Aleksandrów - GKP Targówek Warszawa 2:2 (0:1).
Broń Radom - Legionovia - mecz rozpoczął się o godz. 0:2.
Więcej w jutrzejszym wydaniu "Dziennika Łódzkiego".