Goł-Trans Złoczew bezapelacyjnym zwycięzcą Grand Prix Sieradza! ZDJĘCIA

Dariusz Piekarczyk
Goł-Trans Złoczew bezapelacyjnym zwycięzcą Grand Prix Sieradza!
Goł-Trans Złoczew bezapelacyjnym zwycięzcą Grand Prix Sieradza! Fot. MOSiR Sieradz
Goł-Trans Złoczew najlepszą drużyną cyklu Grand Prix Sieradza w halowej piłce nożnej. Triumf tej drużyny był już pewny przed niedzielnym turniejem finałowym, bowiem wcześniej wypracowała sobie znaczącą przewagę punktową.

W finale, rozegranym w hali sportowej przy ul. Mickiewicza, Goł-Trans nie zwolnił tempa, dotarł do finału, w którym wygrał ze Scanfilem 2:0 pieczętując końcowy sukces w rozgrywkach organizowanych przez MOSiR Sieradz. Scanfil zajął w całym cyklu drugie miejsce, a na kolejnych uplasowały się drużyny Fajterów oraz Ławeczkowców, którzy grają także w III lidze futsalu.

Królem strzelców Grand Prix został Mariusz Woźniak z Goł-Trans - 41 goli, a tytuł MVP przypadł Krzysztofowi Adamskiemu (Goł-Trans). Najlepszym bramkarzem został z kolei Marek Wojciechowski (Grajki).

Pierwsza dziesiątka klasyfikacji generalnej Grand Prix Sieradza w sezonie 2023/2024.