19. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Startowali biegacze naszego regionu ZDJĘCIA

Bieg Ulicą Piotrkowską
Bieg Ulicą Piotrkowską Fot. Grzegorz Gałasiński
Prawie 4.000 zawodniczek i zawodników stanęło w sobotę na starcie 19. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Byli w tym gronie także biegacze z Sieradza i powiatu sieradzkiego.

Wygrał Mateusz Kaczor z klubu Rltl Zte Radom. 25-letni zawodnik uzyskał czas 29.42. Pozostałe miejsca na podium zajęli biegacze z Ukrainy: drugi był 30-letni Mykola Mevsha (30.12), a trzeci Dmytro Didovodiuk (30.19). Jako 10 linię mety przekroczył Michał Drążek z Rajsport Active Sieradz (32.40).

Najszybszą kobietą była Lilla Fisikovici z Mołdawii, która reprezentowała barwy LKB Rudnik. Uzyskała czas 32.52.

Rywalizowały także małżeństwa. Zwycięzcami tej kategorii zostali: Justyna Drążek (Buczek), Michał Drążek (Bełchatów). Mąż przybiegł w czasie 32.40, żona - 42.32.