III liga: Warta wygrywa w doliczonym czasie

Horror na stadionie w Sieradzu. Warta pokonała, po raz pierwszy w historii występów w III lidze, Włókniarza Zelów. Biało-zieloni zapewnili sobie zwycięstwo 2:1 (0:0) w dramatycznych okolicznościach. Gola, na wagę trzech punktów strzelił, z rzutu wolnego, Łukasz Mitek. Była to już trzecia minuta doliczonego czasu gry!

Dwie minuty wcześniej czerwoną kartkę ujrzał bramkarz gości Paweł Wiśniewski. Goście zdjęli z boiska Piotra Gląbę. Między słupkami stanął rezerwowy bramkarz Mariusza Bardelski. Nie miał jednak nic do powiedzenia przy perfekcyjnym strzale z rzutu wolnego Łukasza Mitka.
Prowadzili za to goście. W 58 minucie gola strzelił Filip Sysio. W 81 minucie wyrównał Tomasz Twardawa.