III liga: Warta remisuje z MKS Kutno

Artykuł sponsorowany
Niezwykle dramatyczny przebieg miał środowy mecz 25. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej pomiędzy Wartą Sieradz, a MKS Kutno. Spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 2:2 (0:1). Gola na wagę jednego punktu gospodarze zdobyli w 85 minucie z rzutu karnego. Skutecznym egzekutorem „jedenastki” okazał się Mariusz Graczykowski.

Goście prowadzili od 12 minuty po celnym strzale Rafała Kubiaka. W 52 minucie wyrównał Marcin Kobierski, który potem musiał zejść z boiska z powodu kontuzji. W 79 minucie gola dla przyjezdnych strzelił Gracjan Sobczak. W bramce Warty wystąpił Grzegorz Robakiewicz, bo Dawid Wnuk złamał palec na przedmeczowej rozgrzewce.