III liga: Warta przerwała pasmo porażek

Po czterech porażkach z rzędu Warta Sieradz w końcu zdobyła punkt. W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Marka Przybyła zremisowali na swoim boisku z Włókniarzem Zelów 2:2 (2:0).

Już w 12 minucie, po faulu Dawida Pałyski na Bartłomieju Bereżeckim, sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, który pewnie wykorzystał Mariusz Graczykowski. W 33 minucie ponownie „jedenastka” dla Warty – tym razem za faul Dawida Pałyski na Kacprze Jezierskim.Ponownie pewnym egzekutorem „jedenastki” okazał się Mariusz Graczykowski.
Już pierwsza akcja Włókniarza po przerwie zakończyła się golem. Kamila Woźniaka pokonał Samuel Obi Uche. W 74 minucie Filip Sysio strzelił głową kontrowersyjnego gola dla zelowian. Nie tylko naszym zdaniem zawodnik Włókniarza faulował bramkarza biało-zielonych. W 86 minucie Kacper Jezierski nie trafił do pustej bramki.
Więcej o III lidze w poniedziałkowym wydaniu „Polski Dziennika Łódzkiego” oraz środowym „Nad Wartą”.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?