Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej. Złoczew po raz drugi mistrzem ZDJĘCIA

Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej. Złoczew po raz drugi mistrzem
Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej. Złoczew po raz drugi mistrzem MOSiR Sieradz
Drużyna Goł-Trans triumfowała w cyklu Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej w sezonie 2022/2023. Zespół ze Złoczewa wygrał finałowy turniej cyklu pieczętując tym samym swoją supremację w tym sezonie. To drugi z rzędu triumf tej ekipy w Grand Prix.

W finale turnieju finałowego, rozegranego w hali sportowej 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenie, uczestniczyło osiem najlepszych ekip w klasyfikacji generalnej po czterech turniejach. W meczu decydującym o wygraniu całego cyklu Goł Trans Złoczew pokonał Scanfil 1:0. Na pozycji trzeciej Natal Sport dzięki wygranej w "małym finale" z zespołem o nazwie Lekko Spoceni 5:1.
Najlepszy bramkarz – Oskar Konieczny
Najlepszy strzelec – Michał Goliński (27 goli)
Najlepszy zawodnik - Adrian Sroczyński

Najlepsze zespoły turnieju finałowego zostały nagrodzone pucharami i nagrodami, dodatkowo czołowa czwórka klasyfikacji generalnej również otrzymała puchary i nagrody rzeczowe oraz talony na zakup sprzętu sportowego. Organizatorem Grand Prix Sieradza był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, któremu szefuje Piotr Iszczek. Zespoły rywalizujące w zawodach podkreślają zgodnie doskonałą ich organizację. MOSiR zapowiada organizację kolejnego cyklu, ale najwcześniej start przewiduje w listopadzie.