925 minut bez gola. Warta - Orzeł 0:1(ZDJĘCIA)

Warta Sieradz - Orzeł Wierzbica 0:1! To był mecz 23. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Warta od 925 minut nie strzeliła gola w lidze i może się już witać z IV ligą. Będzie to trzeci z rzędu spadek biało-zielonych. Najpierw Warta uratowała się dzięki temu, iż z gry w III lidze zrezygnowała Ceramika Opoczno, a niedawno dzięki Hutnikowi Warszawa, który nie dostał licencji.

W sobotnim mecz sieradzanie stracili gola w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Mateusza Zaniewskiego pokonał, strzałem głową Dawid Stawczyk. Mecz obejrzało około 50 kibiców.