Warta Sieradz - Termy Ner Poddębice 2:0. Wygrana po 18 latach (ZDJĘCIA)

Warta Sieradz - Ner Poddębice 2:0
Warta Sieradz - Ner Poddębice 2:0 Fot. Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz - Termy Ner Poddębice 2:0. 18 lat kibice z Sieradza czekali na ligową wygraną Warty z Nerem Poddębice. W końcu się udało.

Warta Sieradz - Termy Ner Poddebice 2:0
W sobotę sieradzanie pokonali zespół z Poddębic 2:0 (2:0). 1:0 - Marcin Kobierski (27 minuta, rzut karny), 2L0 0m Rafał Serwaciński (41). Warta mogła wygrać ten mecz wyżej, ale zmarnowała kilka dogodnych okazji bramkowych. W 83 minucie piłka, po strzale Marcina Kobierskiego, trafiła w słupek.