Warta Sieradz - Jagiellonia II Białystok 0:1! Po raz trzeci z rzędu ZDJĘCIA

Warta Sieradz grała z Jagiellonią II Białystok
Warta Sieradz grała z Jagiellonią II Białystok Fot. Dariusz Piekarczyk
Znowu przegrali! Po raz trzeci z rzędu piłkarze trzecioligowej Warty Sieradz zeszli pokonani z boiska w meczu o ligowe punkty. Tym razem ulegli w sobotnie popołudnie na stadionie MOSiR Jagiellonii II Białystok 0:1 (0:1). To pierwsza w historii wygrana "Jagi" II w Sieradzu.

Sieradzanie grali, zwłaszcza w pierwszej połowie, słabiutki. W niczym nie przypominali drużyny trzecioligowej.
Warto dodać, że d 81 minuty gospodarze grali z przewagą jednego piłkarza po czerwonej kartce (druga żółta) dla Mateusza Zieleckiego. Tego jednak sieradzanie nie wykorzystali i trzeci raz  z rzędu przegrali mecz ligowy 0:1. Mają teraz na koncie zaledwie osiem punktów i są w strefie spadkowej tabeli grupy pierwszej III ligi.

Warta Sieradz - Jagiellonia II Białystok 0:1 (0:1)