Tak Warta zremisowała z WKS 3:3(ZDJĘCIA)

W meczu kontrolnym, rozegranym na sztucznym boisku MOSiR Sieradz, miejscowa Warta zremisowała z WKS Wieluń 3:3 (0:2). Był to pojedynek dwóch trzecioligowych drużyn okręgu sieradzkiego. Przypominamy, że jesienią, w meczu o trzecioligowe punkty, sieradzanie przegrali 0:1.

Tym razem Warta przegrywała po 45 minutach 0:2 po golach Marcina Adamczyka (rzut karny) oraz Tomasza Kazimierowicza. W drugiej połowie sieradzanie grali skuteczniej. Po dwóch golach Marcina Kobierskiego doprowadzili do remisu 2:2. Potem celnie strzelił Kamil Woźniak i było 3:2 dla miejscowych. W ostatniej minucie meczu bramkarza biało-zielonych pokonał Dawid Przezak - były piłkarz sieradzkiej drużyny. Marcin Kobierski z Warty nie wykorzystał rzutu karnego.