Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Tak Warta wygrała ze Startem Otwock 2:1 (ZDJĘCIA)

Warta Sieradz - Start Otwock 2:1
Warta Sieradz - Start Otwock 2:1 Fot. Dariusz Piekarczyk
Tak Warta wygrała ze Startem Otwock 2:1. Warta Sieradz pokonała w sobotę, na własnym boisku, Start Otwock 2:1 i nadal jest liderem III ligi łódzko-mazowieckiej. Był to trzeci mecz tych drużyn w III lidze, w Sieradzu, i trzecie zwycięstwo biało-zielonych.

Tak Warta wygrała ze Startem Otwock 2:1

Decydujący o wygranej Warty gol padł tuż przed końcem spotkania. Zdobył go kapitan sieradzan Marcin Kobierski, wykorzystując dokładne dośrodkowanie Przemysława Różyckiego. W tym czasie goście grali już w dziesiątkę po czerwonej kartce, za brutalny faul, dla Bartosza Bobrowskiego (73 minuta).
Pierwsi gola w tym meczu zdobyli jednak przyjezdni. W 29 minucie Kamila Adamka pokonał Paweł Bylak. W 43 minucie skutecznych strzałem popisał się Marcin Kobierski i było 1:1.

W 15. kolejce Warta gra na wyjeździe z MKS Kutno.