Sieradzanka Hanna Piątkowska na podium Halowych Mistrzostw Polski ZDJĘCIA

Dariusz Piekarczyk
Sieradzanka Hanna Piątkowska na podium Halowych Mistrzostw Polski
Sieradzanka Hanna Piątkowska na podium Halowych Mistrzostw Polski Fot. LKS MOSiR Sieradz
Hania Piątkowska z LKS MOSIR Sieradz zdobyła, podczas rozgrywanych we Wrocławiu Halowych Mistrzostwach Polski juniorów młodszych do lat 18, brązowy medal na dystansie 60 metrów. Przy okazji ustanowiła nowy rekord życiowy czasem 7.71.

Trenerami zawodniczki są Aleksandra Kociołek-Kaczmarek oraz Marcin Gabrysiak. Mistrzynią Polski została Oliwia Kasprzak (WLKS Wrocław – 7.48), a drugie miejsce zajęła Maja Woźniak (LKS Vectra Włocławek – 7.62).