III liga: Lechia wygrała po 21 latach!

W meczu inaugurującym trzecią kolejkę III ligi łódzko-mazowieckiej Zawisza Rzgów przegrał z Ursusem Warszawa 3:4. Gospodarze po 11 minutach prowadzili 2:0. Na przerwę schodzili zaś prowadząc 3:1. Od 70 minuty Zawisza grał w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę (druga żółta) ujrzał Tomasz Różycki. Święto za to w Tomaszowie Mazowieckim. Lechia pokonała Orła Wierzbica 3:0 (2:0) i była to pierwsza wygrana tomaszowian w III lidze od 26 maja 1991 roku,kiedy to zwyciężyli Stal Kutno 2:0. Lechia jest beniaminkiem III ligi łódzko-mazowieckiej.Gole dla Lechii - Grzegorz Piechna 2 i Daniel Potakowski.