Goł-Trans Złoczew triumfatorem Grand Prix Sieradza ZDJĘCIA

Goł-Trans Złoczew triumfatorem Grand Prix Sieradza
Goł-Trans Złoczew triumfatorem Grand Prix Sieradza Fot. MOSiR Sieradz
Piłkarze Goł-Trans są już pewni triumfu w rozgrywkach Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej za sezon 2023/2024 organizowanych przez MOSiR Sieradz wspólnie z LKS MOSiR Sieradz lekkoatletyka. Drużyna ze Złoczewa wygrała czwarty turniej z rzędu i może odbierać gratulacje za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej jeszcze przed rozpoczęciem turnieju finałowego, który ma być rozegrany 11 lutego.

Najlepsza ekipa całego cyklu wygrała niedzielny turniej, mimo braku w składzie swojego super strzelca Mariusza Woźniaka. W finale Goł-Trans pokonał Fajterów 3:0, w meczu o 3 miejsce Scanfil okazał się lepszy od Czarnego Konia, wygrywając 3:1.

Półfinały: Fajterzy - Scanfil 1:1 - rzuty karne 3-2
Czarny Koń - Goł-Trans 2:3.

Czołowa ósemka klasyfikacji generalnej po czterech turniejach, która wystąpi w turnieju finałowym 11 lutego.