Czarni Rząśnia wygrali jesienią z ŁKS Łódź Czarni Rząśnia wygrali jesienią z ŁKS Łódź

Czarni Rząśnia wygrali jesienią z ŁKS Łódź (© Archiwum Czanrych Rząśnia)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

IV liga łódzka: Przygotowania do wiosny - raport numer 1. Na 22 marca Łódzki Związek Piłki Nożnej zaplanował inaugurację rozgrywek rundy wiosennej. Na bieżąco informować będziemy o przygotowaniach drużyn wstępujących w tej lidze. Dziś część pierwsza.

IV liga łódzka: Przygotowania do wiosny - raport numer 1ŁKS Łódź

. W trakcie zimowej przerwy lider czwartoligowej tabeli zatrudnił Pawła Hajduczka. Wszystko wskazuję, że nie będzie to jedyne wzmocnienie łódzkiej drużyny.

KS Paradyż

. Drużyna trenera Zbigniewa Podsiebierskiego wygrała w zeszłą sobotę 13. Memoriał im. Zdzisława Bińka. Były to jednocześnie Halowe Mistrzostwa Okręgu Piotrkowskiego. Turniej rozegrano w Wolborzu. Startowało osiem drużyn. Drugi był Szczerbiec Wolbórz, zaś miejsce trzecie zajął Włókniarz Moszczenica, ubiegłoroczny triumfator mistrzostw. Dopiero na czwartej pozycji trzecioligowa Omega Kleszczów.

Zjednoczeni Stryków

. Z zespołem trenera Tomasz Szcześniaka trenuje Michał Białek, który grał jesienią w ŁKS Łódź.

Widok Skierniewice

. Planowany na sobotę test-mecz, w którym wystąpić mieli kandydaci do gry w Widoku, odwołano. Drużynę opuścił Robert Hyży, który przeniósł się do Bzury Sochaczew (IV liga mazowiecka).

Ner Poddębic

e. Drużyna trenera Witolda Obarka wygrała w sobotę Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Stowarzyszenia OK Poddębice. W zawodach, rozegranych w Poddębicach, startowało osiem drużyn. W finale Ner pokonał Wierzchy 2:1 (1:0). Na miejscu trzecim ekipa o nazwie Torpeda Poddębice. Najlepszym zawodnikiem został Norbert Magnuski (Wierzchy). Najlepszymi bramkarzami Martyn Olejnik (Torpeda) i Maciej Marciniak (Ner).

Pogoń Zduńska Wola

. Drużyna trenuje na własnych obiektach. Nowi piłkarze to Karol Kulczyński (Jutrzenka Warta) oraz Adam Konieczny (Widawia). Treningów nie wznowił Sebastian Plisiecki.

Orzeł Nieborów

. Z zespołem trenera Zbigniewa Czerbniaka może rozstać się niebawem trzech piłkarzy. Z Pelikanem Łowicz trenują Patryk Krzeszewski, Mateusz Bartosiewicz oraz Krystian Siatkowski. Z Łowicza przyszedł Rafał Trakul. Orzeł zabiega o Rafała Bogusa (Olimpia Chąśno).

Zawisza Pajęczno

. Do drużyny chce przyjść Jakub Nagielski z Warty Działoszyn. Wiosną ma nie grać Tomasz Popiel, który jest nowym prezesem klubu. Zawisza rozstał się z bramkarzem Dawidem Wnukiem. Nie ma za to nowych piłkarzy.

Concordia Piotrków

. Zespół nie trenuje i nie wiadomo czy przystąpi do rozgrywek.

MKP-Boruta Zgierz

. Dwaj nowi piłkarze trenują z zespołem. To Damian Antosik i Sebastian Ceglarz z trzecioligowego Sokoła Aleksandrów.

Włókniarz Moszczenica

. Zespół opuścił Adrian Malicki, który przeniósł się do Polonii Piotrków. Do kadry włączeni zostali dwaj juniorzy Adam Krężel i Fabian Dziadczyk.

Włókniarz Zelów

. Nie wznowili treningów Jacek Pawełoszek i Arkadiusz Noga. Trener Maciej Mrowiński prowadzi rozmowy z potencjalnymi kandydatami do gry w Zelowie. Nie chce jednak zdradzić ich nazwisk.

Astoria Szczerców

. - Trenujemy na swoich obiektach - mówi Robert Rogan, trener beniaminka IV ligi. - Nie ma żadnych zmian kadrowych, nikt nie przybył, ale też nikt nie ubył.

Warta Działoszyn

. W pierwszym meczu kontrolnym zespół trenera Grzegorza Bodnara zremisował w zeszłą sobotę z Mechanikiem Radomsko 1:1 (1:1). Gola dla Warty strzelił Tomasz Jasiński. Warta zainteresowana jest Jarosławem Bąkiem i Karolem Dudkiem z WKS Wieluń. Z gry w drużynie Warty zrezygnowali: Jakub Nagielski (Zawisza Pajęczno), Kamil Leszczyk, Michał Leszczyk (praca), Krystian Fronczyk (wyjazd do Belgii).

Pilica Przedbórz

. W pierwszym meczu kontrolnym Pilica przegrała w Kielcach z Partyzantem Radoszyce (IV liga świętokrzyska) 2:3 (0:1). Gole dla pokonanych: Artur Kucharski, Wiktor Brodzik. Z zespołu odszedł Roman Babyn, który wyjechał na Ukrainę. Marek Woźniak chce grać w Mechaniku Radomsko. Bartłomiej Grala szuka klubu. Z Pilicą trenuje dwóch piłkarzy z Ukrainy.

Mazovia Rawa Mazowiecka

. Drużynę trenera Roberta Wilka opuścili Tomasz Różycki (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Rafał Różycki (szuka klubu) oraz Rafał Rogalski (Polonia Przemyśl, III liga lubelsko-podkarpacka). Z Mazovią, która ma potężne problemy finansowe, nie trenują nowi piłkarze.

Czarni Rząśnia

. Trenerem beniaminka IV ligi łódzkiej pozostaje Tomasz Filipiak. Z Czarnymi rozstali się: Marcin Błaszczyk (kontuzja), Krzysztof Nowakowski (praca), Dawid Dawidziak, Mateusz Stępień (dostali wolną rękę w szukaniu nowych klubów).

Jutrzenka Warta

. Przemysław Sosnowski przechodzi do Warty Sieradz. Z zespołem z Sieradza trenuje także Kacper Jezierski, który do "Juve" był wypożyczony. W Pogoni Zduńska Wola chce grać Karol Kulczyński. Mateusz Maraszek przymierza się do Legionovii, zaś Łukasz Szmidt szuka klubu. Z "Juve" trenuje Oktawian Maliszewski (Gatta Zduńska Wola). Klub zainteresowany jest także Rafałem Różyckim, który bronił jesienią barw Mazovii Rawa Mazowiecka.

Start Brzeziny

. Zespół trenera Łukasza Bartczaka przegrał w sobotę sparing z Włókniarzem Pabianice (łódzka klasa A) 1:2 (1:0). Gole: Kamil Walczak -Piotr Urbaniak, Adrian Usiak. Z drużyną trenuje czterech nowych piłkarzy, ale ich nazwiska owiane są tajemnicą.

LKS Mierzyn

. - Trenujemy cztery razy w tygodniu i będziemy grać do końca - mówi Stanisław Grzankowski, prezes Mierzyna. - Mowy nie ma o wycofaniu.
Z Mierzynem pożegnali się Jarosław Kurzynoga (wyjazd za granicę) oraz Michał Kabziński (szuka klubu). Na razie nie ma nowych piłkarzy.


Sport

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

obserwator (gość)

Kolejny sparing Mechanik Radomsko- Warta Działoszyn 1:3. Mecz rozegrany w Kleszczowie

KIBIC WARTA DZIAŁOSZYN (gość)

panie PIEKARCZYK pan NAGIELSKI zawodnikiem WARTY nie jest od co najmniej 2 lat

Kibic (gość) (kibic)

Jest zawodnikiem Warty Działoszyn wypożyczonym do Zrywu Ożegów !!! ZDRAJCA !! Piłki będzie donosił, upasiony, powolony ... gratulujemy wzmocnienia !