Warta Sieradz strzeliła pierwszego gola wiosną i zremisowała z Olimpią (ZDJĘCIA)

Warta Sieradz strzeliła pierwszego gola wiosną i zremisowała z Olimpią
Warta Sieradz strzeliła pierwszego gola wiosną i zremisowała z Olimpią Fot. Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz strzeliła pierwszego gola wiosną i zremisowała. Dariusz Bratkowski zadebiutował w sobotę jako trener trzecioligowej Warty Sieradz. Debiut był średnio udany, bo jego podopieczni zaledwie zremisowali z Olimpią Zambrów 1:1 (1:1).

Warta Sieradz strzeliła pierwszego gola wiosną i zremisowała
Remis niewiele dał sieradzanom, którzy znajdują się na miejscu spadkowym w grupie pierwszej III ligi. Warta objęła prowadzenie w 13 minucie po golu głową Grzegorza Kowalskiego. Goście wyrównali w 37 minucie, a Mateusza Wlazłowskiego pokonał Kamil Zalewski. Zdaniem kibiców oraz piłkarzy Warty strzelec gola był na pozycji spalonej. Mimo protestów piłkarzy Warty sędzia uznał gola.
Warto dodać, że gol Grzegorza Kowalskiego był pierwszym celnym trafieniem sieradzan, w rundzie wiosennej, na boisku w Sieradzu.