Warta Sieradz przegrała w Warszawie z Polonią 0:4

Warta Sieradz (zielone stroje) gra z Polonią
Warta Sieradz (zielone stroje) gra z Polonią Fot. Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz grała w Warszawie z Polonią.W Warszawie, w meczu pierwszej kolejki rundy wiosennej III ligi łódzko-mazowieckiej, miejscowa Polonia rozbiła Wartę Sieradz 4:0.

Warta Sieradz gra w Warszawie z Polonią
Po 40 minutach jest remis 0:0. W 52 minucie, po golu Piotra Kosiorowskiego, Polonia objęła prowadzenie 1:0. W trzech poprzednim meczach ligowych Warta wygrywała z Polonią nie tracąc bramki. Strzeliła cztery.
W 70 minucie czerwoną kartką upomniany został Michał Łochowski. Minutę później gola dla Polonii, z rzutu karnego, zdobył Bartosz Wiśniewski.
73 minuta i 3:0 dla Polonii. Tym razem gola strzela Daniel Choroś.
84 minuta i 4:0 dla Polonii. Gola strzela Marcin Kluska.