Warta Sieradz halowym mistrzem. Na miejscu drugim rewelacja turnieju z Janiszewic!(ZDJĘCIA)

Warta Sieradz mistrzem. TS Janiszewice rewelacją
Warta Sieradz mistrzem. TS Janiszewice rewelacją Fot. DariusZ Piekarczyk
Warta Sieradz została halowym mistrzem ziemi sieradzkiej bronią zresztą tytułu mistrzowskiego. W finale 28. Halowych Mistrzostw Ziemi Sieradzkiej, rozegranych w hali przy ul. Mickiewicza w Sieradz, Warta pokonała rewelację turnieju TS Janiszewice 3:0. Janiszewice debiutowały w zawodach.

Na miejscu trzecim Czarni Rząśnia, którzy zremisowali w "małym finale" z Jutrzenką Warta 2:2, ale wygrali konkurs rzutów karnych 2-1.
Królem strzelców został Damian Pawlak z Warty Sieradz, a najlepszym bramkarzem Michał Chachuła z Jutrzenki.