Turniej Marszałka: UKS SMS przed ŁKS [ZDJĘCIA]

Turniej wygrał UKS SMS przed ŁKS
Turniej wygrał UKS SMS przed ŁKS Fot. Krzysztof Kiernowicz
W Łodzi rozegrano eliminacje Halowego Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Rywalizowało dziewięć drużyn rocznika 2003. Dwie najlepsze wystąpią w finale wojewódzkim.

Turniej Marszałka: UKS SMS przed ŁKS

W meczu finałowym UKS SMS pokonał ŁKS Łódź 4:2. W półfinałach ŁKS zwyciężył GKS Ksawerów 2:1, zaś UKS SMS pokonał Andrespolię Wiśniowa Góra 3:0. Ponadto w turnieju grały: Elta Łódź, Łodzianka, Zjednoczeni Stryków i Włókniarz Zgierz.
Królem strzelców turnieju został Mateusz Peda (UKS SMS), zaś najlepszym zawodnikiem Marcel Żurek (UKS SMS).
Nagrodzono także najlepszych piłkarzy drużyn, które wystąpiły w finale. I tak z UKS SMS Szymona Chomicza, zaś z ŁKS Jakuba Cieślickiego. Nagrody otrzymali także trenerzy najlepszych ekip: Dawid Kroczek (UKS SMS) oraz Marcin Pyrdoł (ŁKS).
Turniej finałowy rozegrany zostanie za to 24 listopada w hali sportowej MOSiR Zgierz.