Tak się gra w IV lidze. Hit dla Warty po golu w 89 minucie - ZDJĘCIA

Tak się gra w IV lidze. Hit dla Warty po golu w 89 minucie
Tak się gra w IV lidze. Hit dla Warty po golu w 89 minucie Fot. Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz górą! Podopieczni trenera Piotra Morawskiego pokonali na swoim boisku, po zaciętym i emocjonującym spotkaniu, MKP-Borutę Zgierz 1:0 (0:0). Dla gości prowadzonych przez trenera Radosława Koźlika była to pierwsza w tym sezonie ligowa porażka.

Jedynego gola w 89 minucie strzelił Adam Patora wykorzystując nieporozumienie pomiędzy bramkarzem Boruty Dominikiem Wężykiem i obrońcą Damianem Bierżyńskim.