Szkolna gimnazjada

(d)
Siatkarki z Publicznego Gimnazjum Gminy Sieradz mistrzyniami powiatu sieradzkiego! Podczas turnieju finałowego pokonały w decydujących meczach Publiczne Gimnazjum Wróblew 2:0 oraz Gimnazjum nr 1 Sieradz 2:1.

Siatkarki z Publicznego Gimnazjum Gminy Sieradz mistrzyniami powiatu sieradzkiego!

Podczas turnieju finałowego pokonały w decydujących meczach Publiczne Gimnazjum Wróblew 2:0 oraz Gimnazjum nr 1 Sieradz 2:1. Na pozycji drugiej Gimnazjum nr 2 Sieradz, zaś na trzeciej Gimnazjum nr 1 Sieradz.

W Warcie odbył się z kolei finałowy turniej międzypowiatowej gimnazjady w piłce nożnej. Zawody zakończyły się triumfem drużyny gospodarzy Publicznego Gimnazjum Warta. Zwycięska drużyna wygrała w decydującym meczu z Publicznym Gimnazjum nr 1 Wieluń 6:0 oraz zremisowała z Publicznym Gimnazjum nr 1 Zduńska Wola 0:0.

Z pozycji drugiej radowali się uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 Zduńska Wola, zaś z miejsca trzeciego młodzi piłkarze z Wielunia.

Andrzej Frankowski z Sieradzkiego Szkolnego Związku Sportowego podkreślił, że zarówno podczas zawodów siatkówki, jak i piłki nożnej drużyny reprezentowały wysoki poziom.