(© Krzysztof Kaniecki)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ruch na trasie pomiędzy Sieradzem a Zduńską Wolą wrócił do normy. Od rana w okolicy mostu na Warcie tworzyły się potężne korki. To z powodu wypadku z udziałem rowerzysty, do którego doszło w tym miejscu. Policja przez około godzinę kierowała ruchem wahadłowo. Z tego powodu droga od strony Zduńskiej Woli blokowała się już na wysokości Półboru. W Sieradzu korek zaczynał się na rondzie.

Jak wynika z ustaleń policjantów zawinił rowerzysta, który tuż przed mostem zajechał drogę samochodowi nauki jazdy. Kierowca toyoty yaris próbując ominąć rowerzystę otarł się o wyprzedzającego go fiata bravo. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Rowerzysta, który był sprawcą kolizji, został ukarany mandatem.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kit (gość)

Nic nowego przeciez po takiej nowoczesnej kolejnej modernizacji zdarzaja sie wypadki !!!!. wierzyc sie nie chce ale coz inni decyduja.

MONIAK (gość)

miał też pełne ubezpieczenie OC i AC i był trzeżwy.Trzymajcie tak dalej - kodeks drogowy dla rowerków, trzeżwych czy pijanych będzie miał fatalne skutki...

Zen (gość)

którego codziennie mozna spotkać o 6.40 w Czechach, jadącego pasem ruchu dla samochodów zamiast drogą dla rowerów, niech sobie przemysli ten artykuł.