Siatkarski memoriał w Sieradzu dla Old MOSiR ZDJĘCIA

Siatkarki memoriał w Sieradzu
Siatkarki memoriał w Sieradzu Fot. Michał Sieczkowski/MOSiR Sieradz
Drużyna Old MOSiR Sieradz wygrała XXIX Memoriał Erazma Kicińskiego, który był jednocześnie XVIII Memoriałem Wiktora Dłubały. Zwycięzcy pokonali w finale Koksownię Warta 2:1 . W spotkaniu o miejsce trzecie KS Akademia Siatkówki Zduńska Wola wygrała z Old Sieradz 2:0.

W turnieju organizowanym przez MOSiR wzięło udział siedem zespołów z: Poznania, Szczercowa, Warty, Zduńskiej Woli i Sieradza. Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach, w dwóch halach (MOSiR, ul. Łokietka i SP 10 Al. Grunwaldzka). Zwycięzcy grup spotkali się w finale, a zdobywcy drugich miejsc rywalizowali o 3 miejsce.
4 najlepsze ekipy zostały nagrodzone pucharami i nagrodami, dodatkowo triumfatorzy otrzymali puchar przechodni memoriałów.