Rok temu dopisali zarówno uczestnicy, jak i pogoda Rok temu dopisali zarówno uczestnicy, jak i pogoda

Rok temu dopisali zarówno uczestnicy, jak i pogoda (© fot. Paweł Gołąb)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Miłośnicy turystyki mogą spędzić atrakcyjny majowy weekend. To za sprawą propozycji sieradzkiego PTTK i Nadleśnictwa Złoczew, organizatorów Rajdu Ekologicznego "Tropami przyrody".

Wędrówka, na którą mogą wybrać się zarówno piechurzy jak i rowerzyści, jest planowana na sobotę, 15 maja. By się na nią wybrać, trzeba się jednak wcześniej zgłosić i zapisać.

Start rajdu nastąpi o godz. 8.30 z pl. Wojewódzkiego w Sieradzu. Trasa wędrówki wieść będzie przez Dąbrowę Wielką, Kozy, Budziczną, Barczew i Pyszków, gdzie na terenie miejscowej leśniczówki przewidziano zakończenie. Grupa piesza pokona 12 km (dojazd do Dąbrowy Wielkiej i powrót z Pyszkowa odbędzie się podstawionymi autokarami). Rowerzyści będą mieli do pokonania 40 km.

Wpisowe na rajd wynosi 4 zł dla członków PTTK i 6 zł dla pozostałych. Jest ostatnia możliwość, by dokonać zgłoszenia. Przyjmowane będą jeszcze tylko w najbliższy poniedziałek w siedzibie sieradzkiego Oddziału PTTK (ul. Żwirki i Wigury 4) w godz. 16-18.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!