Radomiak Radom - Warta Sieradz 1:1(ZDJĘCIA)

Radomiak - Warta Sieradz 1:1
Radomiak - Warta Sieradz 1:1 Fot. Włodzimierz Łyżwa
Radomiak Radom - Warta Sieradz 1:1. W meczu 32. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej Warta Sieradz zremisowała w Radomiu z mistrzem tej ligi Radomiakiem 1:1.

Radomiak Radom - Warta Sieradz 1:1
Gospodarze objęli prowadzenie w 56 minucie, po golu Karola Kucharskiego. W 65 minucie wyrównał Michał Stasiak.
W najbliższą środę (3 czerwca) Warta gra, na stadionie MOSiR, z Sokołem Aleksandrów (17). Będzie to ostatni mecz sieradzan w tym sezonie, bowiem w ostatniej kolejce zainkasują punkty walkowerem, gdyż mieli grać z GKP Targówek.
Środowe spotkanie połączone będzie z piknikiem integracyjnym z którego dochód przeznaczony zostanie na potrzeby klubu. Wstęp na mecz darmowy.