Puchar Polski: 10 goli Warty Sieradz w meczu z Wartą Osjaków. Historyczny mecz w Warcie

Dariusz Piekarczyk
10 goli Warty Sieradz w meczu z Wartą Osjaków
10 goli Warty Sieradz w meczu z Wartą Osjaków Fot. Dariusz Piekarczyk
W wyjazdowym meczu czwartej rundy Pucharu Polski na szczeblu dawnego okręgu sieradzkiego trzecioligowa Warta Sieradz wygrała na wyjeździe z Wartą Osjaków, beniaminkiem grupy trzeciej Keeza Klasy Okręgowej aż 10:0 (3:0).

Gole dla zespołu trenera Marcina Węglewskiego: Bartłomiej Kręcichwost 3, Damian Głowacki 2, Wojciech Pawlak 2, Łukasz Chojecki, Krystian Stolarczyk (rzut karny), Kacper Sionkowski.
Drużyna rezerw Warty przegrała na boisku w Buczku, po dogrywce, z Tęczą 1:3 (1:1). Gola dla pokonanych strzelił Jakub Janiszewski. W 28 minucie czerwoną kartką upomniany został Marcin Mikielski.
Jutrzenka Warta pokonała na swoim boisku Czarnych Rząśnia 5:1 (3:0). Gole dla gospodarzy: Dawid Kępniak 3, Szymon Andrzejewski, Kacper Kaźmierczak. To był historyczny mecz piłki nożnej w Warcie. Od 64 minucie grano bowiem przy światłach elektrycznych, które niedawno zamontowano.
Złoczewia wygrała w Radoszewicach z KS aż 8:1 (2:1). Gole dla zwycięzców: Tobiasz Wytych 3, Dawid Przezak 2, Wiktor Kosecki 2, Kacper Obała.
Sokół Goszczanów oddał bez walki mecz Orkanowi Buczek i przegrał walkowerem 0:3.

Prosna Wieruszów - WKS Wieluń 2:5 (1:4)
Hetman Rusiec - LKS Kwiatkowice 0:4
Warta Działoszyn - Pogoń Zduńska Wola 2:5 (1:3)