Oto niecodzienne ogłoszenia z klatek schodowych. Sąsiedzi piszą do sąsiadów w bardzo różnych sprawach ZDJĘCIA

Tomasz Jabłoński
Tomasz Jabłoński
Pojawiła się nowa moda wśród mieszkańców bloków, kamienic i wieżowców. Otóż lokatorzy coraz chętniej i coraz częściej wywieszają na klatkach schodowych, w windach, na drzwiach wejściowych... ogłoszenia, korespondencje. Treść, jaka się pojawia, budzi sporo emocji. Zobaczcie ZDJĘCIA takich ogłoszeń.

Okazuje się, że tego typu sąsiedzka korespondencja staje się bardzo popularna. Zdarza się jednak, że ogłoszenia takie przekraczają granicę dobrego smaku i absurdu... Czasem śmieszą, nierzadko załamują. A o czym możemy przeczytać na kartkach takich ogłoszeń?

Zobacz ZDJĘCIA ogłoszeń z klatek schodowych

"Sąsiadów grzmocących się non stop o 2 w nocy uprasza się o cichsze podejście do tematu. Sąsiedzi chcą spać".

"Do sąsiadki z 1 piętra! Zasłaniaj zasłony albo żaluzje jak chodzisz nago po domu. Chłopy stoją w oknie i patrzą na ciebie. Wstydu nie masz!"

"Zbiórka na cele charytatywne! Zachęcamy wszystkich sąsiadów do przynoszenia żywności i odzieży dla potrzebujących. Spotykamy się w sobotę o godzinie 10:00 w parku przy [adres]. Przyjdź i daj dobry przykład"

Strefa Biznesu: Takie plany mają pracodawcy. Co czeka rynek pracy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Oto niecodzienne ogłoszenia z klatek schodowych. Sąsiedzi piszą do sąsiadów w bardzo różnych sprawach ZDJĘCIA - Express Ilustrowany

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na sieradz.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie