Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu podjął decyzję odnośnie przerwanych meczów 23. kolejki (30 maja) klasy okręgowej seniorów.

I tak, spotkanie Orkan Buczek - Start Łubnice, zakończone przez sędziego po 45 minutach, przy stanie 4:1 dla gospodarzy zweryfikowano na 4:0 dla miejscowych. Powód? Start nie jest zainteresowany dogrywanie 45 minut.
Mecz LGKS Charłupia Mała - LZS Brąszewice przerwany w 75 minucie przy stanie 3:0 dla miejscowych. Utrzymano wynik z boiska. Brąszewice nie zamierzają przyjeżdżać do Charłupi Małej aby rozegrać brakujące 15 minut.
Za to spotkanie Czarni Rząśnia - Widawia Widawa - przerwane po 10 minutach, przy bezbramkowym remisie, będzie dokończone 12 czerwca o godz. 18.
Zweryfikowano także wynik meczu 24. kolejki MLKS Konopnica - Orkan Buczek. Na boisku było 1:1, ale w zespole gospodarzy wystąpił Łukasz Walewacz, który powinien pauzować za czwartą żółtą kartkę. Punkty walkowerem (3:0) otrzymuje Orkan.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani