MOSiR Sieradz pokonał MKS Zduńska Wola. Niesamowici kibice! (ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
MOSiR Sieradz pokonał MKS Zduńska Wola. Niesamowici kibice!
MOSiR Sieradz pokonał MKS Zduńska Wola. Niesamowici kibice! Fot. Dariusz Piekarczyk
MOSiR Sieradz pokonał MKS Zduńska Wola. Niesamowici kibice! Wielki mecz w hali Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu. W finałowym turnieju o mistrzostwo siatkarskiej III ligi mężczyzn ULKS MOSiR Sieradz pokonał MKS Zduńska Wola 3:1 i zapewnił sobie awans do półfinałowego turnieju o prawo gry w II lidze.

To był fantastyczny mecz, który do dostarczył kibicom wielkich emocji. Pierwszy set padł łupem gości, którzy triumfowali 25:19. Dwie kolejne partie dla sieradzan. W czwartej ULKS MOSiR prowadził różnicą nawet ośmiu punktów. W końcówce seta zduńskowolanie zerwali się do walki i było gorąco. Ostatecznie wygrana sieradzan 25:23.

ULKS MOSiR Sieradz - MKS Zduńska Wola 3:1 (19:25, 25:22, 25:19, 25:23).
W drugim sobotnim meczu WKS Siatkarz Wieluń pokonał Kasztelana Rozprza 3:1 (26:24, 25:15, 19:25, 25:22).
W niedzielę MKS gra z WKS Siatkarze (14). Zwycięzca tego meczu awansuje do drugoligowych baraży. Około 16 ULKS MOSiR kontra Kasztelan.