Mistrz to mistrz! Nie ma silnych na piłkarską drużynę ze Złoczewa (ZDJĘCIA)

Grand Prix Sieradza w halowej piłce nożnej
Grand Prix Sieradza w halowej piłce nożnej Fot. MOSiR Sieradz
Znakomicie w rozgrywkach Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej radzi sobie Goł Trans Złoczew, mistrz ubiegłorocznego cyklu. Złoczewianie wygrali dotychczas wszystkie trzy turnieje sezonu 2019/2020.

W minioną niedzielę (5 stycznia) pokonali w meczu finałowym Grajki Team 2:0. Na miejscu trzecim niedzielnego turnieju uplasowała się ekipa Scanfilu, dzięki wygranej w „małym finale” z pierwszym zespołem 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia także 2:0. Goł Trans przewodzi oczywiście w klasyfikacji drużynowej całego cyklu. Drużyna prowadzona przez Adriana Sroczyńskiego zgromadziła w dotychczasowych meczach 30 punktów i o dziewięć wyprzedza 15. SBWDI oraz o 10 Grajki Team.
Liderem klasyfikacji skutecznych jest natomiast Adrian Sroczyński z Goł Trans, który ma na swoim koncie 25 bramek.
Na 19 stycznia zaplanowano czwarty turniej, natomiast 2 lutego podsumowanie Grand Prix Sieradza. Tego dnia w hali sportowej przy ul. Mickiewicza rozegrany zostanie bowiem turniej finałowy z udziałem ośmiu najlepszych drużyn. Dodajmy, że rozgrywki organizuje MOSiRSieradz. ą