IV Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy w Dąbkach [ZDJĘCIA, WYNIKI] - aktualiz.

Tomasz Turczyn
IV Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy w Dąbek miał swoich bohaterów.

Najszybciej 10 km (dwie pętle po 5) pokonał Mykola Iukhymchuk (Ukraina) - Achilles Leszno. Zajęło to mu 31 minut i 7 sekund. Linię mety minął samotnie. Drugi na mecie zameldował się Ilya Slavenski - Achilles Leszno - 31 minut 31 sekund. Trzeci był Patryk Błaszczyk z Jantara Ustka - 32 min. 40 sek. Jako czwarty metę minął Sergii Okseniuk (Ukraina) - 32 min. 47 sek.

Najlepiej z powiatu sławieńskiego wypadł Jan Rybarczyk z Darłowa, który bieg ukończył na 10 pozycji - 35 minut 51 sekund. Na pozycji 14 uplasował się Witold Mierzwa z Darłowa - 37 minut 36 sekund. Jako 19 metę minął Maciej Rudnikowski - gmina Darłowo z czasem 38 min. 43 sek. Z kolei Przemysław Kurkul z Bryzy Postomino był 24 z czasem 39 min. 32 sek. Jako 26 pokonał dystans Bartosz Sajko - Żyj z Energią -39 min. 42 sek., 31 - Grzegorz Prędki z KB Bryza Postomino -49 min. 46 sek., 33 - Mariusz Wilczewski z MKS Święc Sławno - 40 min. 48 sek., 36 - Tomasz Szopiński z KB Bryzy Postomino -41 min. 9 sek., 40 - Jak Kurkul z KB Bryza Postomino - 41 min. 39 sek., 51 - Maciej Januszewski z KB Bryza Postomino - 42 min. 24 sek., 54 - Ryszard Płaza z Darłowa - 42 min. 43 sek., 62 - Jan Staszewski z Zakrzewa - 43 min. 39 sek., 66 Grzegorz Antosik KB Bryza Postomino - 43 min. 57 sek. i z takim samy czasem bieg ukończył Remigiusz Wiernicki z Darłowa, 75 był Tadeusz Błaszczyk ze Starego Jarosławia -44 min. 26 sek., 81 - Piotr Kamelski z KS Olszewski i Synowie - 44 min. 58 sek.,

Wśród pań wygrała Katarzyna Rutkowska - Ambasador Białystok Biega - 37 minut 7 sekund. Druga na metę wbiegła Agnieszka Janasiak - 37 minut 26 sekund. Trzecia była Tetiana Rybalchenko (Ukraina) - Achilles Leszno z czasem 38 minut 13 sekund. Czwarta 10 km pokonała Oksana Okseniuk - 38 minut 34 minuty.

Jak wypadły panie z powiatu sławieńskiego?

Jako 8 metę minęła Kamila Łagutko - Żyj z Energią - 43 min. 4 sek. - Darłowo. Jako 19 bieg ukończyła Monika Harbutiak - Żyj z Energią - Cisowo - gm. Darłowo - 48 min. 23 sek, 22 była Monika Nieckarz ze Sławna - 49 min. 5 sek., 35 na mecie się zameldowała Izabela Jędruszczak ze Sławna - 51 min. 33 sek., 39 była Grażyna Antosik - KS Olszewski i Synowie - 52 min. 22 sek., 40 Patrycja Gałkowska - KB Bryza Postomino - 52 min. 36 sek., 44 Katarzyna Kulczyk z KB Bryzy Postomino - 53 min. 46 sek., 50 - Małgorzata Buze - KS Olszewski i Synowie -55 min. 21 sek., 55 - Magdalena Mikinka ze Sławna -55 min. 42 sek., 56 - Sylwia Roman z MKS Święc Sławno - 55 min. 45 sek., 58 - Agata Garbadzka z Cisowa w gm. Darłowo - 56 min. 15 sek., 60 Marta Madejczyk z Cisowa w gm. Darłowo - 56 min. 36 sek., 74 - Marlena Madejczyk z Cisowa w gm. Darłowo -58 min. 23 sek., 76 - Joanna Konkel z MKS Święc Sławno - 58 min. 34 sek.,