IV liga: Pieć czerwonych kartek w Zduńskiej Woli!

W sobotę rozegrano część spotkań 5. kolejki IV ligi centralnej. Ciekawy mecz obejrzeli kibice w Radomsku, gdzie Mechanik (beniaminek) przegrał z jednym z kandydatów do awansu do III ligi łódzko-mazowieckiej KS Paradyż 0:1 (0:0). Gola zdobył Łukasz Grzybek. To druga z rzędu przegrana Mechanika w IV lidze. Wydarzeniem niedzieli był za to mecz w Zduńskiej Woli. Do około 86 minuty sędzia główny Patryk Adamczyk pokazał zawodnikom Pogoni-Ekologa pięć czerwonych kartek! Zespół został zdekompletowany i mecz przerwano. Było wówczas 6:1 (3:1) dla Concordii Piotrków.

Pozostałe sobotnie mecze:
MKP-Boruta Zgierz – Orlęta Cielądz 1:1 – gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego w 90 minucie,
Zjednoczeni Stryków – Włókniarz Zgierz 4:0,
Zawisza Pajęczno – Mazovia Rawa Mazowiecka 4:1,
Włókniarz Moszczenica – Sorento Skierniewice 2:0,
Pilica Przedbórz – Warta Działoszyn 4:0.