III liga: Warta wygrywa w dramatycznych okolicznościach

Wreszcie! Po czterech ligowych porażkach z rzędu biało-zieloni górą. W sobotę drużyna trenera Romualda Solarka wygrała w dramatycznych okolicznościach z Ursusem Warszawa 2:1 (0:0).

Decydującego o zwycięstwie gola strzelił, w drugiej minucie doliczonego czasu gry, Kacper Jezierski. Goście prowadzili od 67 minucie po celnym strzale Jewgena Radionowa. Wyrównał w 75 minucie Marcin Kobierski. Już po bramce Kacpra Jezierskiego jeden z zawodników gości trafił w poprzeczkę. Negatywnymi bohaterami meczu byli sędziowie z Płocka, z głównym Piotrem Kędzierskim na czele, którzy prowadzili spotkanie koszmarnie. To jedni z gorszych arbitrów jakich oglądano w ostatnim czasie w Sieradzu.
Więcej o mecz w środowym wydaniu „Nad Wartą”, zaś o wydarzeniach w III lidze w poniedziałkowym wydaniu „Polski Dziennika Łódzkiego”.