III Bieg Leśny w Teodorach. Bieg główny na 10 kilometrów [zdjęcia i wideo]

Wit L. Leśniewicz
W Teodorach koło Łasku rozegrano III Bieg Leśny. Organizatorem imprezy był Klub Sportowy Rajsport Sieradz Active Team wraz z sołectwem Teodory.

Bieg główny imprezy, na dystansie 10 km ukończyło 251 zawodniczek i zawodników. Najszybciej tę trudną, piaszczystą trasę prowadzącą w w 95 proc. przez tereny leśne w okolicach Teodorów, pokonał Rafał Kazimierczak, drugie miejsce zajął Andrzej Pietrzak, a trzecie Łukasz Gryzio.

Wśród pań, dystans 10 km, w temperaturze przekraczającej 35 stopnie Celsjusza, najszybciej pokonała Magdalena Włodarczyk, druga na mecie była Aleksandra Umińska, a trzecia Anna Kociak.