Eliminacje Mistrzostwa Świata 2018. Kiedy grają Polacy? [TERMINARZ]
Grupa A
7 października 2016
20:45 Francja – Bułgaria
20:45 Luksemburg – Szwecja
20:45 Holandia – Białoruś
10 października 2016
20:45 Białoruś – Luksemburg
20:45 Holandia – Francja
20:45 Szwecja – Bułgaria
13 listopada 2016
18:00 Bułgaria – Białoruś
18:00 Luksemburg – Holandia
20:45 Francja – Szwecja
25 marca 2017
18:00 Szwecja – Białoruś
20:45 Bułgaria – Holandia
20:45 Luksemburg – Francja
9 czerwca 2017
20:45 Białoruś – Bułgaria
20:45 Holandia – Luksemburg
20:45 Szwecja – Francja
31 sierpnia 2017
20:45 Bułgaria – Szwecja
20:45 Francja – Holandia
20:45 Luksemburg – Białoruś
3 września 2017
18:00 Białoruś – Szwecja
18:00 Holandia – Bułgaria
20:45 Francja – Luksemburg
7 października 2017
18:00 Szwecja – Luksemburg
20:45 Białoruś – Holandia
20:45 Bułgaria – Francja
10 października 2017
20:45 Francja – Białoruś
20:45 Luksemburg – Bułgaria
20:45 Holandia – Szwecja
Grupa B
7 października 2016
20:45 Węgry – Szwajcaria
20:45 Łotwa – Wyspy Owcze
20:45 Portugalia – Andora
10 października 2016
20:45 Andora – Szwajcaria
20:45 Wyspy Owcze – Portugalia
20:45 Łotwa – Węgry
13 listopada 2016
18:00 Węgry – Andora
20:45 Portugalia – Łotwa
20:45 Szwajcaria – Wyspy Owcze
25 marca 2017
18:00 Andora – Wyspy Owcze
18:00 Szwajcaria – Łotwa
20:45 Portugalia – Węgry
9 czerwca 2017
20:45 Andora – Węgry
20:45 Wyspy Owcze – Szwajcaria
20:45 Łotwa – Portugalia
31 sierpnia 2017
20:45 Węgry – Łotwa
20:45 Portugalia – Wyspy Owcze
20:45 Szwajcaria – Andora
3 września 2017
18:00 Wyspy Owcze – Andora
20:45 Węgry – Portugalia
20:45 Łotwa – Szwajcaria
7 października 2017
18:00 Wyspy Owcze – Łotwa
20:45 Andora – Portugalia
20:45 Szwajcaria – Węgry
10 października 2017
20:45 Węgry – Wyspy Owcze
20:45 Łotwa – Andora
20:45 Portugalia – Szwajcaria
Grupa C
8 października 2016
18:00 Azerbejdżan – Norwegia
20:45 Niemcy – Czechy
20:45 Irlandia Północna – San Marino
11 października 2016
20:45 Czechy – Azerbejdżan
20:45 Niemcy – Irlandia Północna
20:45 Norwegia – San Marino
11 listopada 2016
20:45 Czechy – Norwegia
20:45 Irlandia Północna – Azerbejdżan
20:45 San Marino – Niemcy
26 marca 2017
18:00 Azerbejdżan – Niemcy
18:00 San Marino – Czechy
20:45 Irlandia Północna – Norwegia
10 czerwca 2017
18:00 Azerbejdżan – Irlandia Północna
20:45 Niemcy – San Marino
20:45 Norwegia – Czechy
1 września 2017
20:45 Czechy – Niemcy
20:45 Norwegia – Azerbejdżan
20:45 San Marino – Irlandia Północna
4 września 2017
18:00 Azerbejdżan – San Marino
20:45 Niemcy – Norwegia
20:45 Irlandia Północna – Czechy
5 października 2017
18:00 Azerbejdżan – Czechy
20:45 Irlandia Północna – Niemcy
20:45 San Marino – Norwegia
8 października 2017
20:45 Czechy – San Marino
20:45 Niemcy – Azerbejdżan
20:45 Norwegia – Irlandia Północna
Zobacz też: MEMY: Najlepsze memy mecz Polska - Kazachstan. Zaskakujący remis biało-czerwonych [MEMY]
Źródło: Magazyn Sportowy w24
Ciąg dalszy na następnej stronie.
Grupa D
6 października 2016
20:45 Austria – Walia
20:45 Mołdawia – Serbia
20:45 Irlandia – Gruzja
9 października 2016
18:00 Walia – Gruzja
20:45 Mołdawia – Irlandia
20:45 Serbia – Austria
12 listopada 2016
18:00 Austria – Irlandia
18:00 Gruzja – Mołdawia
20:45 Walia – Serbia
24 marca 2017
17:00 Gruzja – Serbia
20:45 Austria – Mołdawia
20:45 Irlandia – Walia
11 czerwca 2017
18:00 Mołdawia – Gruzja
18:00 Irlandia – Austria
20:45 Serbia – Walia
2 września 2017
18:00 Gruzja – Irlandia
18:00 Serbia – Mołdawia
20:45 Walia – Austria
5 września 2017
20:45 Austria – Gruzja
20:45 Mołdawia – Walia
20:45 Irlandia – Serbia
6 października 2017
18:00 Gruzja – Walia
20:45 Austria – Serbia
20:45 Irlandia – Mołdawia
9 października 2017
20:45 Mołdawia – Austria
20:45 Serbia – Gruzja
20:45 Walia – Irlandia
Grupa E
8 października 2016
18:00 Armenia – Rumunia
18:00 Czarnogóra – Kazachstan
20:45 Polska – Dania Stadion Narodowy, Warszawa
11 października 2016
18:00 Kazachstan – Rumunia
20:45 Dania – Czarnogóra
20:45 Polska – Armenia Stadion Narodowy, Warszawa
11 listopada 2016
18:00 Armenia – Czarnogóra
20:45 Dania – Kazachstan
20:45 Rumunia – Polska
26 marca 2017
18:00 Armenia – Kazachstan
20:45 Czarnogóra – Polska
20:45 Rumunia – Dania
10 czerwca 2017
18:00 Kazachstan – Dania
20:45 Czarnogóra – Armenia
20:45 Polska – Rumunia Stadion Narodowy, Warszawa
1 września 2017
18:00 Kazachstan – Czarnogóra
20:45 Dania – Polska
20:45 Rumunia – Armenia
4 września 2017
18:00 Armenia – Dania
20:45 Czarnogóra – Rumunia
20:45 Polska – Kazachstan Stadion Narodowy, Warszawa
5 października 2017
18:00 Armenia – Polska
20:45 Czarnogóra – Dania
20:45 Rumunia – Kazachstan
8 października 2017
18:00 Dania – Rumunia
18:00 Kazachstan – Armenia
18:00 Polska – Czarnogóra Stadion Narodowy, Warszawa
Grupa F
8 października 2016
18:00 Anglia – Malta
20:45 Szkocja – Litwa
20:45 Słowenia – Słowacja
11 października 2016
20:45 Litwa – Malta
20:45 Słowacja – Szkocja
20:45 Słowenia – Anglia
11 listopada 2016
20:45 Anglia – Szkocja
20:45 Malta – Słowenia
20:45 Słowacja – Litwa
26 marca 2017
18:00 Anglia – Litwa
20:45 Malta – Słowacja
20:45 Szkocja – Słowenia
10 czerwca 2017
18:00 Szkocja – Anglia
18:00 Słowenia – Malta
20:45 Litwa – Słowacja
1 września 2017
20:45 Litwa – Szkocja
20:45 Malta – Anglia
20:45 Słowacja– Słowenia
4 września 2017
20:45 Anglia – Słowacja
20:45
Szkocja - Malta
20:45 Słowenia – Litwa
5 października 2017
20:45 Anglia – Słowenia
20:45 Malta – Litwa
20:45 Szkocja – Słowacja
8 października 2017
18:00 Litwa – Anglia
18:00 Słowacja – Malta
18:00 Słowenia – Szkocja
Zobacz też: MEMY: Najlepsze memy mecz Polska - Kazachstan. Zaskakujący remis biało-czerwonych [MEMY]
Źródło: Magazyn Sportowy w24
Ciąg dalszy na następnej stronie.
Grupa G
6 października 2016
20:45 Włochy – Hiszpania
20:45 Liechtenstein – Albania
20:45 Macedonia – Izrael
9 października 2016
18:00 Izrael – Liechtenstein
20:45 Albania – Hiszpania
20:45 Macedonia – Włochy
12 listopada 2016
20:45 Albania – Izrael
20:45 Liechtenstein – Włochy
20:45 Hiszpania – Macedonia
24 marca 2017
20:45 Izrael – Albania
20:45 Liechtenstein – Macedonia
20:45 Hiszpania – Izrael
11 czerwca 2017
20:45 Izrael – Albania
20:45 Włochy – Liechtenstein
20:45 Macedonia – Hiszpania
2 września 2017
18:00 Albania – Liechtenstein
20:45 Izrael – Macedonia
20:45 Hiszpania – Włochy
5 września 2017
20:45 Włochy – Izrael
20:45 Liechtenstein – Hiszpania
20:45 Macedonia – Albania
6 października 2017
20:45 Włochy – Macedonia
20:45 Liechtenstein – Izrael
20:45 Hiszpania – Albania
9 października 2017
20:45 Albania – Włochy
20:45 Izrael – Hiszpania
20:45 Macedonia – Liechtenstein
Grupa H
7 października 2016
20:45 Belgia – Bośnia i Hercegowina
20:45 Grecja – Cypr
20:45 Estonia – Gibraltar
10 października 2016
20:45 Bośnia i Hercegowina – Cypr
20:45 Estonia – Grecja
20:45 Gibraltar – Belgia
13 listopada 2016
20:45 Belgia – Estonia
20:45 Grecja – Bośnia i Hercegowina
18:00 Cypr – Gibraltar
25 marca 2017
18:00 Cypr – Estonia
18:00 Bośnia i Hercegowina – Gibraltar
20:45 Belgia – Grecja
9 czerwca 2017
20:45 Bośnia i Hercegowina – Grecja
20:45 Estonia – Belgia
20:45 Gibraltar – Cypr
31 sierpnia 2017
20:45 Cypr – Bośnia i Hercegowina
20:45 Grecja – Estonia
20:45 Belgia – Gibraltar
3 września 2017
18:00 Estonia – Cypr
20:45 Grecja – Belgia
18:00 Gibraltar – Bośnia i Hercegowina
7 października 2017
18:00 Bośnia i Hercegowina – Belgia
20:45 Cypr – Grecja
20:45 Gibraltar – Estonia
10 października 2017
20:45 Belgia – Cypr
20:45 Estonia – Bośnia i Hercegowina
20:45 Grecja – Gibraltar
Grupa I
6 października 2016
20:45 Islandia – Finlandia
20:45 Kosowo – Chorwacja
20:45
Turcja - Ukraina
9 października 2016
18:00 Finlandia – Chorwacja
20:45 Islandia – Turcja
20:45 Ukraina – Kosowo
12 listopada 2016
18:00 Chorwacja – Islandia
20:45 Ukraina – Finlandia
20:45 Turcja – Kosowo
24 marca 2017
20:45 Chorwacja – Ukraina
20:45 Turcja – Finlandia
20:45 Kosowo – Islandia
11 czerwca 2017
18:00 Finlandia – Ukraina
20:45 Islandia – Chorwacja
20:45 Kosowo – Turcja
2 września 2017
18:00 Finlandia – Islandia
20:45 Ukraina – Turcja
20:45 Chorwacja – Kosowo
5 września 2017
20:45 Islandia – Ukraina
20:45 Turcja – Chorwacja
20:45 Kosowo – Finlandia
6 października 2017
20:45 Chorwacja – Finlandia
20:45
Turcja - Islandia
20:45 Kosowo – Ukraina
9 października 2017
20:45 Finlandia – Turcja
20:45 Ukraina – Chorwacja
20:45 Islandia – Kosowo
Zobacz też: MEMY: Najlepsze memy mecz Polska - Kazachstan. Zaskakujący remis biało-czerwonych [MEMY]
Źródło: Magazyn Sportowy w24
Wspaniałe show Harlem Globetrotters w Tauron Arenie Kraków
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?