Ekstremalny wiosenny Armagedon Active w Okręglicy. Ponad 400 startujących (ZDJĘCIA)

Ekstremalny wiosenny Armagedon Active w Okręglicy Fot. Dariusz Piekarczyk
Na terenie starej żwirowni w Okręglicy koło Sieradza rozgrywany jest w sobotę (23 marca) ekstremalny wiosenny Armagedon Active. To biegi na trasach o długości 6.000 i 12.000 metrów. Trasy najeżone były różnorakimi przeszkodami o różnej skali trudności. Na starcie stanęło ponad 400 śmiałków z całej Polski. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Rajsport Active Sieradz, któremu szefuje Michał Piotrowicz.

Na dystansie 6.000 metrów najszybszy okazał się Marcin Bartoś z Wysocka Małego koło Ostrowa Wielkopolskiego. Drugi był Rafał Dudek z Topoli koło Piły, a trzeci Marcel Konieczny z Nożyczyna koło Mogilna.

Po godzinie 16 zakończyła się rywalizacja na 12.000 metrów. Wygrał Piotr Płóciennik z Łodzi, przed Damianek Klockiem z Wydrzyna oraz Błażejem Skowrońskim z Koluszek.